Juniorka započala v posledních kolech cestu za záchranou, v derby to odnesl Mokov

13.11.2013

Starlet „B“ - Mokov 7:2 (4:1)

V utkání proti Mokovu jsme museli hrát jednoznačně za 3 body, jinak by jsme se po sezoně rozloučili se 6.ligou.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře mírně přehrávali a brzy se dostali do vedení 1:0. To ale dlouho nevydrželo a za chvilku bylo srovnáno. Do konce první půle jsme byli mnohem aktivnější a taky přidávali branky, které nás uklidňovali do dalšího průběhu. Nakonec jsme první půli vyhráli v pohodě 4:1.

Ve druhé půli tempo trochu opadlo, ale náš tým byl stále hladový po dalších brankách. Střelecky se nám nečekaně dařilo, a tak jsme do sítě Mokovu přidávali další branky. Nakonec jsme v pohodě vyhráli 7:2 a získali zaslouženě 3 body, které nás přiblížily k záchraně. Nicméně v dalším zápase nás čekala www.Odbilla.cz „B“, se kterou to bude přímý souboj o sestupovou pozici.

Branky: Paiskr 3, Lapeš 2, Zamazal, Buček
Sestava: Filsak, Lapeš O., Lapeš J., Zamazal, Kahoun, Záškoda, Drtina, Buček, Paiskr