V Derby Juniorek zvítezili jednoznačně Klasici

12.09.2013

Starlet „B“ - Klasici „B“ 1:8 (0:2)

V dalším kole jsme narazili na velmi těžkého soupeře, Klasiky B. Opět jsme nastoupil v nekompletní sestavě, což má na naší hru velký dopad. Jediná pozitivní zpráva je, že se v dobrém světle předvedla naše nová akvizice Buček Luboš, který ukázal, že bude rozhodně posilou.
V první půli byl úkol jasný, zkusit co nejdéle udržet bezgólový stav. To se nakonec moc nepovedlo, když jsme inkasovali hned ve 2.minutě. My si taky vypracovali nějaké šance, ale naše střelecká produktivita byla na bodu mrazu. Nakonec tak do první půle byla vidět už pouze jedna branka, když se Klasici dostali do vedení 2:0. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Klasici působili fotbalovějším dojmem a zápas měli pod kontrolou. My navíc kupili obrovské hrubice, kdy se Klasici většinou řítili po individuálních chybách sami na bránu a trestali. My pouze zareagovali brankou Lapeš O., která ale nic neměnila, pouze kosmeticky zápas upravila.

V dalším zápase to vypadá, že by sestava mohla být o něco lepší, a tak je předpoklad prvních bodů, uvidíme

Branky: Lapeš O.

Sestava: Filsak, Lapeš O., Buček, Kahoun, Záškoda, Švaříček, Drtina