fb

Juniorka v závěru podhlehla Chaosu

25.04.2013

Starlet „B“ –SK AZ Chaos

Ve 3. kole jsme se utkali po dlouhé době s Chaosem. Utkání jsme začali docela dobře, ale vytvořené šance jsme neproměnili a jak už to tak bývá, přišel trest v podobě vedoucího gólu Chaosu. Na tento průběh jsme zareagovali ještě docela dobře, když jsme první půli nakonec vyhráli 2:1, když se 2x z trestného kopu trefil Lapeš O.

Ve druhé půli jsme taky začali dobře a výsledkem toho bylo zvýšení stavu na 3:1, když ve vyložené šanci přihrál Lapeš O. lépe postavenému Švaříčkovi a ten s pomocí tyče zavěsil. Poté se ale začaly dít věci. Úplně nám odešla rozehrávka a kupili jsme chybu za chybou. Výsledkem toho byly obrovské hrubky, které dopomohli Chaosu postupně snížit a poté i otočit skóre na konečných 6:3 pro Chaos.

Někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí co pro tento zápas udělali a zapřemýšlet nad svoji hrou, protože po rokách společných zápasů to vypadá, že někteří jedinci se spíše zhoršují, než zlepšují, což je dost divné!! Omluvou není ani to, že do brány musel místo potrestaného Filsaka Paiskr.

Sestava: Lapeš O., Lapeš J., Špendlíček, Škoda, Švaříček, Záškoda, Drtina, Paiskr
Branky: Lapeš O. 2, Švaříček