Derniéra futsalového Starletu ve znamení exibice + VIDEO (rozhovor s utočníkem Petrem Maškem) !!!

02.03.2013

V sobotu 2.3.2013 naši borci nastoupili k poslednímu ligového kolu Futsalové soutěže.
V méně početné sestavě jsme se na třešťské palubovce utkali s Bulls Kostelec a Flyers Jihlava.
Oba dva zápasy pro nás byly důležité, jelikož na titul už jsme nedosáhli cíl byl získat aspoň stříbrné medaile.

Z důvodů nespočet omluvenek a zdravotních problémů, v našem týmu, na před-zápasový meeting dorazila jen hrstka hráčů.
A tak se trenér Starletu snažil postavit co nejzkušenější a produktivní tým.

Do nominace se dostali:
V bráně věncema ověnčený Radek Toman.
Do pole se postavili Lukáš Paiskr, Ondřej Lapeš, Petr Mašek, Lukáš Kalný a Martin Kolman.

Starlet - Kostelec Bulls 6:2

Branky: Martin Kolman 2, Petr Mašek 2, Lukáš Paiskr, Lukáš Kalný

Do zápasu jsme vstoupili s větším optimismem než náš soupeř. Herní převahu jsme si dokázali vytvořit už v úvodu a tak diváci nečekali na první branku.
Krásnými kombinacemi jsme zamotali soupeři hlavu a první poločas vyhrávali rozdílem čtyř branek. (4:0)
Kostelec se chtěl dostat do zápasu a zvýšil tak své úsilí. To ovšem pokaždé skončilo na skvělém a bezchybném Radku Tomanovi.
Po několika nezdarech Kostelec dokázal snížit na rozdíl dvou branek.
Naši borci si však vše pohlídali a neudělali ze zápasu frašku.
Do konce zápasu ještě Starlet přidal dvě branky a přehrál tak Kostelec poměrem 6:2.

Starlet - Flyers 13:2

Branky: Petr Mašek 4, Martin Kolman 4, Ondřej Lapeš 3, Lukáš Paiskr 2

Zápas s posledním týmem tabulky měl být lehký. Druhou příčku jsme si pohlídali výhrou v předchozím zápase a tak tento zápas byl pouze dohrávaný.
Soupeř se ovšem nechtěl rozloučit se soutěží fiaskem. To se ale nepovedlo. Starlet předvedl exibiční zápas, kde si vyzkoušel i mnoho signálů a rozestavení, ze kterých může čerpat do dalších sezon.
Když po poločase svítilo na tabuli skóre 5:0. Bylo jasné, že zápas má v rukách Starlet.
Dvouciferný výsledek byl pro Flyers hořkým debaklem sobotního slunečného rána. Ovšem čestné dvě branky nakonec Flyers přidali a upravili tak skóre na konečných 13:2

Děkujeme Všem příznivcům za podporu ve futsalové sezóně. A Všem hráčům za předvedené výkony. :o)

Petr Mašek (útočník Starletu Jihlava) - vyzpovídán po posledním futsalovém kole sezony 2012/2013