rss
fb

Posledním futsalovým kolem jsme prošli bez porážky!

27.01.2013

V sobotu 19.1. jsme nastoupili k dalším zápasům 1.ligy futsalového turnaje. Nováčkem v našem dresu byl Marek Merhaut, který doplnil tým, když spousta kmenových hráčů měla jiné povinnosti.

V prvním zápase jsme se utkali s tradičním soupeřem, Atisem. V první půli jsme začali velmi dobře, svého soupeře jsme přehrávali a nepouštěli ho do žádných šancí. Skóre otevřel Lapeš O., který si po pěkné kombinaci poradil s obráncem a prostřelil brankáře hostí. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, když po další parádní akci zakončoval do prázdné brány Průcha K. První půli uzavřel do prázdné brány Mašek P. Po první půli se tak zdálo, že vítězství je blízko. V druhé půli ale přišlo vystřízlivění. Po necelých dvou odehraných minutách byl stav už jen 3:2, když se soupeř prosadil tečovanou střelou a pak po chybě obránce. My si stále vytvářeli šance, ale naše produktivita byla katastrofální. A jak už to bývá, přišel trest. Po naší špatně rozehrané standartce se soupeř dostal do přečíslení a využil ho dokonale, čímž srovnal na konečných 3:3.

Zápas jsme měli jednoznačně ve svých rukou, ale naše produktivita byla bohužel strašná a nakonec jsme 2 body ztratili, Atis vytěžil z minima maximum hlavně díky gólmanovi, který byl téměř nepřekonatelný

Branky: Lapeš O., Mašek P., Průcha K.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Kněžicím. Průběh byl stejný jako v prvním zápase, soupeře jsme přehrávali a bylo otázkou času, kdy se prosadíme. To se nakonec dokonale povedlo Maškovi P., který se prosadil ze začátku první půle hned 3x po sobě a přiblížil nás výhře. Druhou půli jsme začali stejně vlažně a soupeř snížil na 3:1. po té jsme ale opět zabrali a výsledek si pohlídali. K tomu i přidali nějaké branky, když se trefil Průcha K. a Mašek P., třešničkou na dortíčku byl proměněný trestný kop v podaní Radka Tomana za akumulované fauly. Vyhráli jsme teda zaslouženě 6:1

Branky: Mašek P. 4, Průcha K., Toman R.

Sestava:  Toman R., Lapeš O., Kalný L., Průcha K., Průcha A., Merhaut M., Mašek P., Mašek D.