Juniorka si vyšlápla na Želetavu

20.10.2012

Ve čtvrtek jsme nastoupili proti Olds Želetava, která se zrovna nacházela na druhém místě tabulky, a tak jsme mohli jen překvapit.

zeletava

Po úvodu zápasu jsme zjistili, že se se soupeřem dá hrát vyrovnaný zápas, a tak jsme se toho nebáliJ Hned z větší akce se po kombinační akci prosadil střelou po zemi k tyči trefil Lapeš O. Poté se ale po nedorozumění v obraně trefil i soupeř a srovnal na 1:1. To ale nebylo do konce první půle všechno, ke konci půle se po skrumáži před bránou prosadil svojí letošní první trefou Procházka Zdeněk.

Ve druhé půli se začalo zostra, hlavně soupeř byl efektivnější a otočil zápas na 3:2. To si Starlet nenechal líbit a začal pohybem svého soupeře přehrávat a vytvářet i šance. Pomalu se chýlilo ke konci zápasu, když po kombinační akci zakončoval do odkryté brány kapitán týmu Kahoun Michal a připsal si tak také první branku v sezoně. V závěru zápasu jsme si ještě vypracovali roh, který zahrával Vojta Škoda a našel v náběhu Lapeše O., který se neomylně trefil a zařídil výhru 4:3 a další pěkné body do tabulky.

Letošní sezona se dá považovat za úspěšnou, 5.místo a 16 bodů je parádní počin, navíc nám ještě chybí dva zápasy se soupeři, kteří jsou za námi, a tak by se ještě nějaké body daly očekávat.