R.U.M převálcoval dosud neporažený A-tým v I.lize

24.09.2012

V pondělí 24.9.2012 se ve 20:00 na hřišti Na stoupách utkaly dva známé celky z první poloviny tabulky. Náš dosud neporažený A-tým s celkem R.U.M.

Starlet - RUM
Hráči chtěli navázat na formu z předešlých utkání. Ale Horor, který se stal v úvodních minutách, celou představu rozbil.
Tým R.U.M. šel do vedení a to hned o 3 branky během několika minut. Na chvíli se tento rozjetý vagon podařilo zastavit, a to brankou Adama Průchy, který svou 5. brankou v dresu A-týmu snížil na 1:3. Tento stav setrval až do poločasu.

Do druhé půlky jsme zasadili ostřejší tempo a R.U.M. jsme přehrávali. Ale chybělo kousek štěstíčka. Hráči si vypracovali slibné šance, ale bohužel žádná z nich neskončila brankou. Pouze nastřelení čtyřech tyček za sebou. A tak úřadoval opět soupeř, který zasadil další hřebíček do "rakve" a zvýšil na 1:4.

Na to jsme odpověděli i my brankou, když Adam Průcha vstřelil druhou branku v zápase. Stav 2:4.
Jiskru naděje vykřesal Roman Dvořák, který se po kombinaci s Jirkou Matouškem prosadil před brankou soupeře. Stav 3:4.

Soupeř ale trestal prakticky všechny naše chyby. Nedůslednost a nedůraznost nahrála hráčům soupeře a ti ve hrající pohodě zvýšili na 3:5.

Poslední tečkou za zápasem udělal opět celek R.U.M., který po akci na jeden dotek upravil skóre na konečných 3:6.

První prohrou jsme spadli na 3. příčku I. ligy.

Věříme, že se nám v dalším zápase podaří potvrdit formu z úvodních zápasu a tato prohra bude jen kosmetickou vadou nad celou sezonou.