Po dvou prohrách konečně výhra s Hranatou Koulí 9:3

08.06.2017

Starlet „A“ – Hranatá Koule 9:3 (7:0)

V 8. kole jsme narazili na Hranatou Kouli, která je na předposledním místě, a tudíž povinnost velela vyhrát. Navíc jsme do zápasu mohli postavit novou akvizici Kubu Mužíka a Michala Mazla, který se vrátil do kolotoče MK po patáliích s kolenem. Oba se nakonec ukázali jako klíčový.

Úvod jsme měli velmi dobrý a v 9. minutě jsme vedli 4:0, když se 2x trefil Dršata, Mazel a také Kubica, který také konečně vystřelil na branku a byla z toho branka. V první půli jsme jasně dominovali a další branky přicházely. Po trefách, Mužíka a 2x Příhody jsme první půli vyhráli s přehledem 7:0.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Koule tolik šancí neměla a zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou. Do 38. minuty jsme dali 2 branky a bylo to 9:0 a 3 body byly jasné. Koule už pak jen korigovala v závěru třemi brankami, ale i přesto jsme brali 3 body za výhru 9:3 a vylepšili si postavení v tabulce.

V posledních kolech musíme pokračovat ve stejné hře a navíc i podobném složení, pak je vidět, že máme na špici. Jen v tom pokračovat.

Branky: Dršata 2, Příhoda 3, Mazel, Mužík J. 2, Kubica

Sestava: Mužík J., Mazel M., Lapeš O., Kubica D., Pokorný R., Dršata J., Příhoda M.