22.09.2016

Starlet „B“ – FC Trialog 5:4 (1:3)

Sestava: Luboš Buček, Jan Filsak, Ondřej Lapeš, Radek Matoušek, Filip Novák, Lukáš Paiskr, David Pik, Daniel Švaříček, Tomáš Zamazal

Branky: Lapeš 2x, Novák, Paiskr 2x

K dnešnímu zápasu jsme nastupovali jako mírný favorit, i když situace v tabulce je velmi vyrovnaná.

Hned od prvních minut jsme byli lepším týmem, což v 8. minutě potvrdil gólem Pasikr. Během první půle jsme měli ještě několik slibných šancí, bohužel naše střelce opustila přesná muška. Naopak v posledních minutách prvního poločasu jsme předvedli to, co nám jde nejlépe, a to nepřesná rozehrávka. V rozmezí 20. – 23. minuty nám soupeř naložil hned 3 branky.

A tak se do druhého poločasu nastupovalo za stavu 1:3. Po přestávce na hřiště nastoupil úplně jiný tým. Koncentrovaný a odhodlaný otočit vývoj zápasu na svou stranu. Zpočátku jsme sice bušili do dobře zformované obrany soupeře, ale ten pak předvedl to samé, co my ke konci prvního poločasu, a náš tým toho velmi dobře využil. Během 6 minut se dvakrát trefil Lapeš, jednou Novák a svou druhou branku v zápase přidal Paiskr. Soupeř se pak snažil s výsledkem ještě něco udělat, ale dokázal pouze snížit na rozdíl jedné branky.

Po výhře 5:4 jsme tak mohli slavit zisk velmi důležitých 3 bodů.