Béčko stále na vítězné vlně, tentokrát porazilo Kavčí hory

02.06.2016

Starlet „B“ – Kavčí Hory Polná 6:4 (3:2)

Sestava: Miroslav Babinec, Štěpán Bambula, Luboš Buček, Jan Filsak, Michal Kahoun, Ondřej Lapeš, Filip Novák, Marek Pešák, Tomáš Zamazal

Branky: Lapeš 3, Bambula, Zamazal

V našem týmu po předchozích povedených kolech, kterými jsme si zajistili setrvání ve 4. lize, panuje značná pohoda. A tak jsme do dnešního utkání nastupovali s dobrou náladou.

V prvním poločase bylo utkání poměrně vyrovnané, ale spíše naším nedůsledným přístupem než soupeřovou hrou. Přesto se nám podařilo předvést několik povedených akcí a hlavně je i dobře zakončit. A tak jsme po první půli drželi mírné vedení 3:2 díky trefám Lapeše, Bambuly a Zamazala.

Do druhého poločasu jsme nastoupili mnohem lépe, soupeře jednoznačně přehrávali a ve 39. minutě, zásluhou branek Lapeše a Zamazala, jsme vedli již 5:2. Pak ale přišly minuty, kdy jsme předvedli 2 naprosto stejné chyby při rozehrávce a soupeř je nemilosrdně potrestal. Kvůli tomu byl závěr zápasu poněkud nervózní. Poslední slovo měl ale opět nejlepší střelec našeho týmu Lapeš, který trefou v poslední minutě pojistil zisk dalších tří bodů.

Náš tým se tak usadil pevně na 5 příčce tabulky, což je 2 kola před koncem velmi solidní postavení.