Starlet B v důležitém zápase o záchranu uspěl

18.05.2016

Starlet „B“ – SEDMÍK Some Jihlava „B“ 6:4 (2:0)

Sestava: Miroslav Babinec, Štěpán Bambula, Jan Filsak, Michal Kahoun, Ondřej Lapeš, Filip Novák, Marek Pešák, David Votava, Tomáš Zamazal

Branky: Novák, Zamazal, Pešák 4x

K dalšímu zápasu jsme nastupovali proti poslednímu týmu tabulky, navíc v poměrně silné sestavě, a tak jsme doufali v poklidný průběh zápasu a zisk dalších 3 bodů do tabulky.

A začátek nám vyšel na výbornou. Již po prvních 4 minutách hry jsme se ocitli ve vedení 2:0, a to díky brankám Pešáka a Zamazala. Po zbytek první půle jsme sice měli ještě několik dobře vypadajících šancí, ale dobrá koncovka z prvních minut se vytratila neznámo kam. Soupeř měl také pár šancí, ale s úspěšností střelby na tom byl stejně, jako my.

Do druhého poločasu jsme tak vstupovali s vedením 2:0, které jsme samozřejmě chtěli navýšit. Jenže opak byl pravdou. Přišlo 7 minut plných nepřesností a špatných nahrávek, které soupeř nekompromisně trestal. Po 2 brankách vstřelili dva hráči SEDMÍKu, Klubal a Sapola, a dostali tak svůj tým do vedení 4:2. Naštěstí se nám brzy podařilo vstřelit kontaktní branku, a tak jsme začali věřit alespoň v remízu.

Rozhodující pro náš tým se ukázaly poslední 3 minuty utkání, ve kterých soupeř předvedl neskutečné chyby, a tak jsme se po 2 brankách Pešáka a jedné trefě Nováka mohli nakonec radovat z vítězství a zisku 3 bodů.