Ostrý start přinesl dělbu bodů mezi favority

04.04.2016

Sedmík Some Vysočina – Starlet „A“ 5:5 (4:2)

V prvním zápase jsme narazili na velmi těžkého soupeře, kterým byl Sedmík. Do zápasu jsme šli hlavní s tím, že chceme překvapit a hlavně hrát s pevnou defenzivou. Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný, oba týmy si připsaly několik šancí, ale jako první jsme šli do vedení my, když se poprvé za Starlet trefil Příhoda, který parádně tečoval střelu Průchy. Jenže vedení nám vydrželo pouhé 2 minuty, než se trefil Niederle. Sedmík držel míč na kopačkách a bylo velmi těžko ho bránit, ale docela jsme se drželi, hlavně nás držel David Kubica v bráně. Další branka padla ve 12. minutě, kdy se trefil za Sedmík náš bývalý hráč Kriesgmann. Na tuto branku jsme ještě zareagovali, když se po slušné akci trefil levačkou Průcha. Sedmík dále držel balon a příliš nás k němu nepouštěl, ale statečně jsme odolávali. Až závěr první půle nám nevyšel, když se za Sedmíky trefil opět Kriegsmann a Šuta a po první půli jsme tak prohrávali 4:2.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Sedmík dobýval naší bránu, naopak my jsme se snažili být nebezpeční z breaků. Bohužel ve 32. minutě nastaly zmatky v naší obraně a Kriegsmann zkompletoval hattrick. To nás nepoložilo a ve 36. minutě snížil Matějíček, který byl na brankovišti velmi pohotový. Sedmík ale stále tlačil a nás držel nad vodou Kubica v bráně, který předváděl neskutečné věci. To nám dodalo sílu a zápas se nám podařilo srovnat ve 43. minutě, kdy se trefil po individuální akci Průcha a pohotovou dorážkou Příhoda. Ve zbytku zápasu jsme hlavně odolávali v obraně, kde nás Sedmík neskutečně točil. Nakonec jsme ale zápas zvládli a odnesli si z něj alespoň bod, a to dlouho nikomu nepovedlo.

Branky: Průcha 2, Příhoda 2, Matějíček

Sestava: Kubica, Lapeš, Bambula, Michálek, Matějíček, Příhoda, Krejčí