fb

Juniorka vstoupila do nové sezony vítězně

27.03.2014

Starlet „B“ - Vašíčkova banda 6:4 (3:4)

Do nové sezony jsme nastoupili s velkým odhodláním a hlavně s tím, že chceme odehrát sezonu lépe, než tu předchozí. Začátek utkání jsme zvládli dobře, byli jsme aktivnější a také se dostali brzy do vedení, když se trefil David „Benzema“ Záškoda a stal se tak nečekaným střelcem úvodní branky. Po té jsme pokračovali v náporu, který vyústil v další 2 branky a zdálo se, že si zápas pohlídáme. Bohužel pak přišlo znatelné polevení a soupeř nás začal trestat. Soupeř nás začal trestat tak moc, až se mu podařilo vývoj utkání otočit ve svůj prospěch na 4:3. U dvou branek neměl určitě čisté svědomí brankář Filsak, který dostal zbytečné branky z úhlu. Do druhé půle jsme tak šli z malých deficitem.

Druhá půle byla ve znamení naší snahy zápas zvrátit na svojí stranu. To se nám dlouho nedařilo, protože soupeř nastoupil s jasnou defenzivní taktikou a do útoku se téměř nehrnul. Dlouho jsme se nemohli prosadit, až na 4:4 srovnal šťastnou tečí Lapeš O., který využil ideálního pasu od Pepy Lapeše. Od té doby jsme byli lepší a začali přicházet i branky. Jmenovitě Tomáš Zamazal, který se trefil podruhé v zápase a posla nás do vedení 5:4, které v závěru potvrdil po pěkné kombinaci Paiskr. Získali jsme tak velmi důležité 3 body, které se nám budou velmi hodit, aby naše sezona proběhla bez záchranářských bojů jako v loňské sezoně

Branky: Lapeš O. 2, Zamazal 2, Paiskr, Záškoda

Sestava: Filsak, Lapeš O., Lapeš J., Buček, Paiskr, Drtina, Záškoda, Švaříček, Zamazal