fb

Juniorka nezvládla zápas s FC SteakHouse

16.10.2013

Starlet „B“ – FC Steak House na Kalvárii „A“ 3:7 (1:5)

V minulé kole jsme těsně prohráli, a tak jsme to tohoto zápasu šli s tím, napravit prohru a urvat nějaký ten bod, ale proti tomuto soupeři se jednalo téměř o nemožný úkol v naší oslabené sestavě. Zápas začal opatrně a čekalo se na první chybu. Tu nakonec vytvořil náš tým a soupeř se dostal do vedení. Tím naše defenzivní taktika vzala za své, soupeř nás přehrával a do mnoha šancí nás nepouštěl. Jediný zásah si z naší strany připsal Lapeš O., který utekl všem a v poslední vteřině zavěsil. První půli jsme prohráli zaslouženě 5:1.

Ve druhé půli náš tým podal obětavý výkon, který přinášel ovoce, sice jsme 2 branky obdrželi, ale dominance soupeře nebyla už tak obrovská. Soupeř dal sice 2 branky, ale my jsme nezůstali pozadu, když druhou branku v zápase dal Lapeš O., který se nemýlil z penalty a poté taky gólmana soupeře překvapil svojí střelou Švaříček. Nakonec jsme prohráli 7:3, ale dalo se říct, že jsme proti soupeři podali výkon, který byl v této sestavě na hranicí možností.

Branky: Lapeš O., Švaříček
Sestava: Filsak, Kahoun, Záškoda, Švaříček, Křivan, Lapeš O., Lapeš J.