fb

Juniorku porazil parní válec!

25.09.2013

Starlet "B" - SBT Kuželna (1:3) 1:5

Juniorka nastoupila k dalšímu soutěžnímu utkání VI. Ježek ligy MKJI proti celku SBT Kuželna. Velmi vyostřený zápas v podání kuželny nasvědčovalo už z počátku tomu, že to nebude procházka růžovým sadem.

Kuželna se svou agresivní hrou dostala do vedení, když ze stadartní situace skóroval útočník hlavou. (0:1) Zanedlouho po individuálních chybách soupeř vyšoval na 0:2 a 0:3.

Ačkoliv výsledek pro nás byl drtivý ve hře jsme pořád byli. Juniorka dokázala snížit do poločasu individuální akcí Paiskra, který si šikovně obhodil všechny co mu stáli v cestě a do odkryté branky skóroval.

Druhý poločas jsme soupeře zavřeli na jeho vlastní polovině, ale hra do "plných" nám nesvědčí. Masa těl narovnaných na soupeřově vápně odrážela všechny tvrdé Lapešovy pokusy.

Soupeř hrozil pouze z breaků a ze standartních situací. To se ukázalo jako naše slabina a není se čemu divit, že Kuželna dokázala vsítit další dvě branky a tím tak rozhodla zápas ve svůj prospěch.

V tabulce se nyní nacházíme na 9. místě se ziskem tří bodů. V dalším utkání je cíl jasný, naplno bodovat!