fb

Trápení A-týmu pokračuje, jednoznačný zápas jsme opět neudrželi

23.09.2013

Starlet "A" - Ježek "A" (3:3) 4:5

V pátém kole nejvyšší soutěže MK Jihlava nastoupilo naše áčko v DERBY proti Ježkům.

Do branky se vrátil Jakub Šebesta, který předvedl v úvodu soutěže stabilní výkon a do pole se vrátil ze zahraniční štace Lukáš Paiskr.

Od úvodního hvizdu byl Starlet aktivnější a po vybojovaném balonu Paiskra ve středu hřiště, se dostal baló až ke kanonýrovi Romanu Dvořákovi, který se nemýlil.
Ježci byli zaskočeni a tak přišla další rána, když opět na-hecovaný Paiskr našel chytrou přihrávkou nabíhajícího Lapeše a ten nekompromisně zakončil a zvýšil na 2:0.

Opět jako v předminulých zápasech jsme si dokázali vytvořit určitou převahu. Ovšem náhle z vlastní lehkovážnosti nás opustil pohyb a kombinace. Toho využil Ježek a dostal se rychle do hry. Nejprve snížil na 2:1, když Šebestovi smolně proletěl balón pod nohou.
Na to Starlet odpověděl krkolomnou kombinací, kterou zakončoval střelec Roman Dvořák.

Dále byla hra v režii Ježků, ten začal více tlačit a Starleťáci nedokázali zachytit tempo. A do konce prvního poločasu dokázali Ježci srovnat na 3:3.

Ve druhém poločase se nám přestala dařit koncovka a stále chyběl pohyb na hřišti. O to větší chuť měl soupeř a po individuálních chybách jsme se dostali pod tlak na rozdíl dvou branek.

Ke konci zápasu jsme se konečně dostali do tempa a po individuální akci snížil Roman Dvořák na 4:5.

V závěru jsme Ježky zatlačili až do jejich vápna a snažili se rozbourat zeď. To se ovšem nepodařilo a Starlet prohrál rozdílem jedné branky.

Sestava: Šebesta, Lapeš O., Žák, Michálek, Paiskr, Dvořák, Průcha A., Průcha K.

Branky: Dvořák 3, Lapeš