Juniorka po urputném boji porazila Leaders

16.05.2013

Starlet "B" - FC Leaders (1:0) 3:2

Juniorka předvedla sympatický výkon v souboji s celkem FC Leaders. Už od prvopočátku bylo vidět, že půjde o těžký zápas. Několik minut se snažil soupeř dorážet na obranu Starletu, ale ta byla neprostupná.
Zmatek ustál a hráči Juniorky se dostali do hry. Hra se přelévala ze strany na stranu a hrálo se spíše u středu hřiště.
Po pár slibných šancí soupeře, které zlikvidoval výborný Filsak, se dostala Juniorka do protiútoku vedeném Ondřejem Lapešem.
Ten našel naběhlého Paiskra, který geniálně načasovanou přihrávkou našel opět Lapyho, který uklízel do prázdné svatyně.

Ve druhém poločase jsme měli více ze hry. Soupeř se snažil srovnat, ovšem to se mu nedařilo.

Vojtěch Škoda svým sólem na sebe stáhl dva protihráče, který jej faulovali a odražený balón převzal Ondra Lapeš, který využil výhody a zavěsil zkušeně na protější tyč soupeřovy branky.

Leaders ale nesložili zbraně. Po chvilce se jim podařilo snížit, když ve shluku hráčů se dostal odražený balón za Filsakova záda. (2:1)
Soupeř se dostal opět do hry. A jeho touha po bodu byla vidět na vzrůstajícím náporu.

Po několika nepovedených akcí na obou stranách se k míči dostal Paiskr, který vystihl přihrávku od soupeřovy brány a na dva doteky prostřelil vše co mu stálo v cestě. (3:1)

V závěru zápasu úřadovali hráči FC Leaders, když našli slabinu Starletu v podobě autových vhazování a právě z této standartní situace snížili na konečných 3:2.

Je třeba pochválit všechny přítomné hráče za zodpovědný výkon, který přispěl k zisku bodů.

Sestava: Filsak, Lapeš O., Špendlíček, Křivan, Paiskr, Škoda, Švaříček, Záškoda, Kahoun (C)
Branky: Lapeš O. 2, Paiskr