Juniorka zaváhala s Old boys

09.05.2013

Starlet „B“ – Old Boys 1:1 (0:1)

V dalším zápase jsme se utkali s letos dosud neporaženým Old Boys a chtěli v něm potvrdit 3 body z minulého kola.

V první půli se hrál vyrovnaný zápas, ale o něco lepším týmem jsme byli my. Šance byly k vidění na obou stranách, ale brankově se nikdo nedokázal prosadit. Nakonec se trefil soupeř, když využil našeho lajdáckého pokrytí vhazovaného a ujal se vedení 1:0.

Ve druhé půli jsme svého soupeře jednoznačně přehrávali, ale ne a ne trefit branku. Ložených šancí jsme měli mnoho, ael ve finální fázi nám chybělo trochu přesnosti a taky i štěstí. Old Boys výborně zachytal brankář, který nám povolil pouze jednu branku, když se po solidní kombinaci trefil Škoda.

Výsledek utkání je pro nás spíše ztrátou, ale na druhou stranu Old Boys letos hrají dobře, takže i bod musíme brát. V příštím kole by to chtělo 3 body, abychom jsme se záchranou dlouho netrápili.

Branky: Škoda

Sestava: Lapeš O., Paiskr, Stockinger, Drtina, Záškoda, Švaříček, Škoda, Kahoun, Filsak