Vydřená výhra nad týmem odbilla.cz

06.05.2013

A-tým pokračuje ve spanilé jízdě nejvyšší soutěží.

Jako první jsme šli do vedení zásluhou Romana Dovořáka jenž se prosadil po 3 minutách hry. Na to odbilla reagovala srovnáním na 1:1 když vystihla přihrávku z naší obrany a proměnila protiútok.

Zprvu byla naše hra chaotická, tak se nebylo čemu divit když soupeř našel skulinu a zvýšil na 1:2 na konci poločasu.

Do druhé půle ale nastoupil jiný tým. Zvýšil se tlak na soupeře a ten vyústil ve srovnání skóre. Když průnik z obrany vedený Ondřejem Lapešem, který si narazil s Lukášem Paiskrem a ten mu předložil šanci, ve které se Kapitán A-týmu nemýlil.
Na hráčích Starletu byla vidět větší chuť po vítězství než na soupeřovi. Po několika slibných šancí dostal do křídla balón střelec Roman Dvořák, který se podruhé nezalekl šance a zavěsil zkušeně do sítě.

Konečný výsledek 3:2 byl vydřený až do konce zápasu. A díky této výhře získal náš A-tým velice důležité tři body.

Sestava: Filsak, Průcha K., Michálek, Paiskr, Lapeš O., Dvořák, Kolman, Žák
Branky: Dvořák 2, Lapeš O.