fb

Juniorka přehrála Rail Team!

27.09.2012

Juniorka Starletu nastoupila ve čtvrtek proti Rail Teamu, který měl o pouhé 2 body, a tak si chtěla tento náskok minimálně podržet, v lepším případě navýšit.rail team

Začátek zápasu byl opatrný, moc šancí vidět nebylo. Po chvíli se ale oba týmy osmělily a začaly padat i góly.

Jako první se trefil soupeř, když využil našeho nedůrazu před naším pokutový územím. Vedení soupeři ale nevydrželo dlouho, když z přímého kopu z poloviny hřiště využil Lapeš O. teče soupeře a srovnal na 1:1, tímto výsledkem také poločas skončil.

Ve druhé půli opět začal lépe soupeř, který se dostal do vedení 2 :1. Juniorka ale opět rychle zareagoval, když si na Stockingerův roh naběhl znovu Lapeš O. a srovnal na 2:2, poté se dlouho nic nedělo, až 8 minut před koncem si vzal na vlastní polovině míč při chuti hrající Lapeš O., který si míč prohodil mezi dvěma bránícími hráči a těsně za půlkou svojí dělovkou pod břevno dostal Starlet poprvé do vedení 3:2. Poté se už Starlet zaměřil především na defenzivu a soupeři nic nedovoloval. V poslední minutě pečetil výhru Starletu 4:2 svojí letošní první trefou matador týmu, Lapeš J., který se trefil přímo z odkopu od brány.

Starlet se tak drží na 5.pozici s 12 body a dá se říct, že je v pohodě zachráněn v 7.lize, když se nám bude podobně dařit i v dalších zápasech, tak by z toho mohlo být zajímavé umístění na konci sezony.