V 9.kole jsme si snadno poradili s AMC Trans

15.06.2017

Starlet „A“ – AMC Trans 8:2 (2:1)

V 9. kole jsme nastoupil proti AMC Trans, které bojuje o záchranu, ale dokáže být velmi nepříjemným soupeřem.

Zápas jsme začali aktivně a již v 5. minutě jsme se po chybě Trans dostali do vedení po brance Trojánka. Poté se dlouho nikdo nedokázal prosadit. Sice jsme měli šance, ale nedokázali jsme je kvalitně řešit. AMC mělo také pár náznaků, ale do obrany jsme hráli dobře. AMC se ale podařilo srovnat Petrem Maškem ve 20. minutě, když využil našeho zaváhání v obraně. Ale nakonec jsme dokázali první půli zvládnout, když se ve 22. minutě trefil Lapeš, který se štěstím dostal míč za Špejtka.

Ve druhé půli jsme začali výborně, když mezi 26. – 31. minutou dal hattrick Trojánek a tím se vytvořil rozhodující náskok. AMC si nějakou šanci vypracovali, ale my měli zápas jasně pod kontrolou. Ve 32. AMC sice snížilo Fejtem, ale pak už to bylo úplně naše. Další branky poté přidali Mazel s Příhodou a vyhráli jsme jasně 8:2.

Tento zápas se nám herně i výsledkově povedl a opět jsme se dostali do boje o bednu, kde nás hned v příštím kole prověří již jistý mistr SEDMÍK Some Vysočina. Tento zápas musíme zvládnout, abychom se udrželi v kontaktu. Zápas to nebude jednoduchý, ale v nejlepší sestavě to není nemožné, protože poslední 3 zápasy jsme se Some neprohráli. Vše je otevřené.

Branky: Trojánek 4, Příhoda, Mazel 2, Lapeš O.

Sestava: Trojánek L. Mazel M., Lapeš O., Kubica D., Jurnečka L., Příhoda M., Paiskr L.