Starlet "A" deklasoval Orli Luka

05.11.2016

Starlet „A“ – Orel Luka  14:5 (7:1)

V zápase proti Orlům jsme nebrali nic jiného, než 3 body. Sice jsme od 8. minuty prohrávali po ojedinělé akci Orlů 1:0, ale od té doby jsme dominovali a přidávali branky. Hlavně se v první půli dařilo Průchovi, který dal během první půle hattrick. Spoustu dalších šancí jsme nedali, ale vedení 7:1 po první půli bylo zcela zasloužené.

Ve druhé půli jsme pokračovali v nastaveném rytmu. Orli neměli žádnou šanci, naopak my měli šancí za šancí, ale také jsme toho dokázali hodně nepoměnit. Nakonec jsme vyhráli vysoko 14:5, ale mohlo to být i mnohem větším rozdílem. Orli nám dali laciné branky, když se Kubica v bráně snažil taky prosadit a zadní vrátka jsme úplně nezavírali. Střelecky se dařilo hlavně Příhodovi a Průchovi, kteří dali dohromady 9 branek. Ale je potřeba ocenit hru Poula, který byl hlavním rozdílovým hráčem v zápase.

V dalším zápase náš čeká RC Maňana, která je na sestup a nám nezbývá nic jiného, než vyhrát a držet se v kontaktu za vedoucím SEDMÍKEM

Branky: Lapeš, Průcha 4, Příhoda 5, Poul 2, Michálek, Trojánek

Sestava: Kubica D., Lapeš O., Příhoda M., Michálek V., Průcha A., Trojánek L., Poul T.