13.10.2016

Starlet „B“ – 1. FC Strejkové 2:4 (0:2)

Sestava: Luboš Buček, Jan Filsak, Michal Kahoun, Ondřej Lapeš, Radek Matoušek, Lukáš Paiskr, Marek Pešák, David Pik, Marek Stockinger

Branky: Buček, Paiskr

K dnešnímu zápasu jsme se sešli ve velmi silné sestavě. Naopak náš soupeř dorazil pouze s 5 hráči do pole, a tak měl být zisk 3 bodů naprosto jistou a snadnou záležitostí.

Skutečnost ovšem byla úplně jiná. Soupeř podle očekávání hrál hodně zatažený, a tak bylo velmi těžké se prosadit. Naopak jsme museli počítat s breaky, kterými soupeř hrozil. A hned jeden z prvních využil. Na hřišti jsme sice byli dominantní, bohužel jsme golmana soupeře během první půle prakticky vůbec nezaměstnali. Naopak soupeři se podařilo ještě jednou skórovat. První poločas tak skončil za stavu 0:2.

Na začátku druhé půle se podařilo Bučkovi snížit, bohužel soupeř dokázal zareagovat a opět svůj náskok navýšit. Naše hra byla s ubývajícím časem čím dál tím víc křečovitá a vůbec nic se nám nedařilo. Ve 42. minutě se sice podařilo Paiskrovi opět snížit, ale poslední hřebíček do rakve nám zatloukl dnes neskutečně hrající „strejk“ Mareš, který zařídil všechny branky svého týmu.

Po tomto zápase by si měli všichni (speciálně však jeden) hráči sáhnout do svědomí, a uvědomit si, že tým má přednost před vlastním egem.