29.09.2016

Starlet „B“ – Ždírec 5:6 (2:5)

Sestava: Jan Filsak, Ondřej Lapeš, Lukáš Paiskr, Marek Pešák, David Pik, David Záškoda

Branky: Záškoda 2x, Lapeš, Pešák, Pik

Dnes jsme se měli utkat s dosud neporaženým soupeřem a potom co se sešel pouze v 5 hráčích do pole, jsme si mysleli, že bychom mohli tuto šňůru přetrhnout. Bohužel náš tým se sešel ve stejném počtu, a tak se šance vyrovnali.

Nástup do zápasu se nám bohužel příliš nepodařil, protože soupeř po několika minutách vedl 3:0. I když se Záškodovi podařilo dvakrát během první půle snížit, soupeř vždy kontroval další vstřelenou brankou. A tak se do druhé půle vstupovalo za skóre 2:5.

Na začátku druhého poločasu se podařilo Lapešovi snížit na rozdíl 2 branek, soupeř ale opět zareagoval a odskočil. Náš soupeř poté ve snaze trochu polevil, a to se mu málem stalo osudným, protože díky brankám Pika a Pešáka jsme se najednou ocitli jedinou branku od zisku alespoň jednoho bodu, což by byl bez pochyby úspěch.

Bohužel do konce zápasu zbývalo příliš málo času a tak jsme se museli smířit s těsnou prohrou 5:6.