V pátem zápasem si Béčko vyšláplo na Sportvel

28.04.2016

Starlet „B“ – Sportvel „A“ 6:3 (1:1)

Sestava: Štěpán Bambula, Luboš Buček, Jan Filsak, Ondřej Lapeš, Radek Matoušek, Filip Novák, Marek Stockinger, Daniel Švaříček, Tomáš Zamazal, Michal Kahoun

Branky: Lapeš O., Stockinger M., Zamazal T., Novák F., Švaříček D.,  Bambula Š.

Při pohledu do tabulky před zápasem by se mohlo zdát, že Sportvel bude mít jasně navrch. Avšak do brány se po odpykání trestu mohl vrátit Filsak, do pole pak po zranění kapitán Kahoun a na toto utkání vyztužil naše řady i Štěpán Bambula. A tak fanoušci mohli doufat ve vyrovnaný souboj.

A v první půli tomu tak skutečně bylo. Oba týmy hrály vyrovnanou partii, kdy se sice do vedení dostali hráči Sportvelu díky brance Zemana, ale do poločasu stihnul srovnat parádní střelou Lapeš. Ve druhé půli se začala naplno projevovat největší výhoda Starletu v tomto utkání, kterou byl dostatek hráčů na střídání.

A tak se nejprve mezi 30. a 34. minutou dostal Starlet do vedení 4:1 díky zásahům Nováka, Zamazala a Švaříčka, který míč do brány doslova došťouchnul. Pak si dali hráči trochu pauzu, aby mezi 44 a 46 minutou dorazili Sportvel dalšími dvěma góly Bambula se Stockingerem. Hráči Sportvelu se sice snažili s výsledkem utkání něco udělat, ale branky Trundy a Zemana ze 45. a 50. minuty jim k tomu nestačili.

Starlet tak mohl slavit zisk dalších, velmi důležitých 3 bodů do tabulky.