Ve druhém vystoupení ve 4. lize Starlet B těsně prohrál

07.04.2016

Starlet „B“ – TJ Topičůf Salón 2:3 (1:2)

Sestava: Jan Filsak, Michal Kahoun, Ondřej Lapeš, Radek Matoušek, Marek Stockinger, Daniel Švaříček, David Votava, Tomáš Zamazal

Branky:  Lapeš O., Stockinger M.

Po velmi povedeném prvním utkaní, nastoupil náš tým ke svému druhému zápasu ve 4. lize a chtěl podat minimálně podobný výkon.

Bohužel vstup do utkání se Starletu vůbec nepovedl. Po 15 minutách hry, ve kterých oba týmy předváděly hru plnou nepřesností, prohrával po brankách Povýšila a Schneidera již 0:2. Po této studené sprše se hra na obou stranách vyrovnala a bylo jasné, že se bude bojovat o každý centimetr. Dvě minuty před koncem první půle vykřesal naději pro Starlet O. Lapeš.

Druhá půle probíhala velmi podobně, jako první. Starlet se samozřejmě tlačil za vyrovnáním, bohužel však snaha našich borců končila většinou bez úspěchu. Vyrovnaná hra obou soupeřů naznačovala, že o výsledku utkání rozhodne jediná chyba. Ta bohužel přišla z kopaček hráčů v žluto-černých dresech, když ve 38. minutě zvyšoval na 1:3 pro Topiče Vacek.

V posledních 10 minutách se Starlet snažil soupeře zatlačit a byl za to odměněn brankou Stockingera, která však byla jediná a tak musel náš tým zkousnout první porážku a navíc i zranění svého kapitána, Michala Kahouna, který si pohmoždil rameno.