A-tým vydřel výhru nad důrazným AMC Trans

11.04.2016

AMC Trans – Starlet „A“ 3:5 (0:1)

V dalším zápase jsme nastoupili proti nepříjemnému a houževnatému soupeři, kterým bylo AMC. Po minule remíze proti Some jsme si mysleli, že to půjde samo, ale opak byl pravdou. Soupeř hrál sice bez střídání, ale i tak byl velmi nebezpečný a hlavně se špatně útočilo do jeho pevné obrany. Celou první půli jsme míč na kopačkách měli spíše my, ale nedařilo se nám příliš pronikat do obrany soupeře. Naopak soupeř zase spoléhal na breaky, a tak jsme museli být v defenzivě pozorní. První půli jsme nakonec vyhráli těsně 1:0, když si svou střelu dorazil Matějíček.

Ve druhé půli už to bylo o něčem jiným. Hlavně v tom, že jsme nezačali moc dobře, když po laxní rozehrávce míč získal Číhal a vyrovnal. Opět jsme se dostali do vedení už ve 32. minutě, kdy se vyměnili míč Průcha s Michálkem, který neměl problém skórovat. Jenže za další dvě minuty naše defenziva nezachytila náběh Procházky, který zkušeně skóroval a bylo znovu vyrovnáno. Ve 39. minutě už jsme ale opět vedli, když se trefil Průcha, ale hned za další minutu jsme špatně pokryli Číhala, který svou druhou brankou vyrovnal.. V posledních 10 minutách se hrál vcelku otevřený fotbal. Po čtvrté jsme se dostali do vedení ve 46. minutě, když se nenápadnou tečí prosadil Cejpek. I nadále ale pokračovalo velké drama a 3 body jsme zdaleka v kapse neměli. Vše rozhodla až 49. minuta, když AMC běželo ve třech na Lapeše a vypadlo to špatně, jenže Lapeš vystihnul přihrávku Číhala a vydal se vpřed, kde si narazil s Průchou a zvýšil na 5:3. To už bylo na MAC moc a my tak brali 3 důležité body za výhru 5:3.

Branky: Cejpek, Michálek, Lapeš, Průcha, Matějíček

Sestava: Kubica, Lapeš, Michálek, Matějíček, Průcha, Krejčí, Příhoda, Pokorný