A-tým v úvodu soutěže selhal v koncovce

02.09.2014

Starlet „A“ - 1.FC Mudrcové 5:5 (4:4)

V prvním zápase sezony jsme narazili na nepříjemného nováčka, kterým byli 1.FC Mudrcové. Do zápasu jsme nastoupil odhodlaně, ale jako první jsme inkasovali my, když z ne příliš tvrdé střely náš brankář inkasoval. To nás nakoplo a začali jsme udávat tempo utkání, jehož výsledkem bylo otočení zápasu na 2:1. Vedení nás nakoplo a dál se tlačili dopředu a výsledkem byla branka na 3:1. Bohužel poté přišel snižující gól na 3:2. Divoký zápas pokračoval, když jsme další brankou odskočili na 4:2. Bohužel to nás ukolébalo a soupeř dvěmi brankami srovnal na poločasových 4:4.

Ve druhé půli bylo k vidění spoustu šancí na obou stranách, ale my jich měli o něco více a hlavně vyloženější. Bohužel jsme se prosadili pouze jednou díky Romanu Dvořákovi. Roman měl další tutovky, ale bohužel mu to v zápase moc nelepilo. Nakonec se Mudrcům podařilo srovnat po špatně bráněné standardní situaci. Další branka v zápase nepadla, a tak zápas skončil plichtou 5:5.

Zápasu je určitě škoda, protože měly být 3 body. Působili jsme fotbalovějším dojmem, ale zklamala nás koncovka. Nicméně bod je stále lepší, než nic.

Branky: Matějíček 2, Dvořák, Paiskr, Michálek
Sestava: Měrtl, Michálek, Lapeš, Průcha K., Paiskr, Cejpek, Dvořák, Matějíček